Čtvrtá hvězda 1. díl online ke shlédnutí

Česká televize si pro nás připravila nový seriál Čtvrtá hvězda a jeho 1. díl vám zde přinášíme pohodlně online ke shlédnutí. V tomto seriálu se podíváme na jeden malý hotel na okraji Prahy. Tento podnik má poměrně svérázné osazenstvo, které si ale dohromady vtisklo jeden velký cíl a to získat pro svůj hotel prestižní čtvrtou hvězdičku kvality. Podaří se jim to ale?

Čtvrtá hvězda je zbrusu nový český seriál o dvanácti dílech. Je to krátký a originální seriál klasické sitcomové pasáže. Seriál má tři skvělé autory, kterými jsou Jan Prušinovský, Miroslav Krobot a Petr Kolečko. Velmi sympatické je i herecké obsazení Ivan Trojan, Hynek Čermák, Marek Taclík, Miroslav Krobot, Václav Neužil ml., David Novotný, Martha Issová a další.

Příběh seriálu se točí kolem jednoho na první pohled obyčejného hotelu. Je na okraji Prahy a není vlastně ani ničím zajímavý. Má tři patra, tři recepční a tři hvězdičky. Hosté se sem také nehrnou zrovna po houfech. Manažerka hotelu Tereza (hraje jí Lenka Krobotová) si proto usmyslela, že hotel povýší na čtyři hvězdičky. To je přeci logické, že teprve vyšší prestiž a kvalitnější služby přilákají do hotelu tolik potřebné hosty. Jenže to nebude tak lehké, protože je vlastně jediná, komu na tomto úmyslu záleží. Dokonce i její exmanžel a ředitel hotelu Theodor (hraje ho Martin Myšička) na tu ideu zcela kašle.

Pan tu ale máme celou řadu další osob, které mají své povahy a vlastní problémy. Jako třeba pan Smutný (hraje ho Jaroslav Plesl), který je kuchař, ale rád povýšil. Šéfkuchaře Tichého (hraje ho Miroslav Krobot) který už svou práci nezvládá. Pan tu máme ochotného a šikovného hotelového taxikáře Jindru (hraje ho Marek Taclík), barmanku Jiřinu (hraje jí Simona Babčáková) a samozřejmě nechybí ani také hotelová lehká děva Libuška (hraje jí Klára Melíšková). A samozřejmě i další personál hotelu, který dbá o naprostou spokojenost hostů.

Toto osazenstvo má teď posílit nový denní recepční František (hraje ho Ivan Trojan), který však žije dvojí život a do hotelu si přišel přivydělat také okrádáním hostů.

Nový seriál Čtvrtá hvězda 1. díl – Kytara vysílaný v premiéře v pondělí 6. ledna 2014 si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma přímo zde na této webové stránce. Tak neváhejte ani chvilku a této jedinečné možnosti určitě využijte. Věříme, že se u seriálu budete opravdu dobře bavit!